FURNITURE / Tables / Coffee table 11154778

nr 1115 4778

COFFEE TABLE

1950s, length: 124 cm, width: 56 cm, height: 53 cm, wear.

1950-tal, längd: 124 cm, djup: 56 cm, höjd: 53 cm

Condition: slitage

SEK 700

Monday June 19 2017
at 18:27:35